Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи звільняються від сплати збору за спеціальне використання водних ресурсів бюджетні організації?

Чи звільняються від сплати збору за спеціальне використання водних ресурсів бюджетні організації?


Відповідно до пункту 2.1 Інструкції про порядок обчислення і справляння збору за спеціальне використання водних ресурсів і збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту, затвердженої наказом Мінфіну України, ДПА України, Мінекономіки України та Мінекобезпеки України від 01.10.99 №231/539/118/219 із змінами і доповненнями, (далі – Інструкція №231) платниками збору за спеціальне використання водних ресурсів є підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, їх філії, відділення, інші відособлені підрозділи, а також громадяни-суб'єкти підприємницької діяльності, що використовують водні ресурси (водокористувачі).
Пунктом 4.8 Інструкції №231 визначено, що збір за воду не справляється, зокрема, за воду, що використовується для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення, в тому числі для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та громадян-суб'єктів підприємницької діяльності.
Таким чином, якщо бюджетною організацією використовується вода виключно для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб то збір за використання водних ресурсів не стягується

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115731 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно