Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Що є об'єктом обчислення збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту?

Що є об'єктом обчислення збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту?


Згідно із ст.2 Порядку справляння збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 1999 року №1494 із змінами і доповненнями, (далі –Порядок) збір за користування водами для потреб гідроенергетики справляється за користування водою, що пропускається через турбіни гідроелектростанцій для вироблення електроенергії, а для підприємств водного транспорту - за користування водою під час експлуатації водних шляхів вантажними самохідними, несамохідними та пасажирськими суднами.
Відповідно до п. 5 Порядку об'єктом обчислення збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту є: обсяг води, пропущений через турбіни гідроелектростанцій; тоннаж(місце) - доба експлуатації вантажних самохідних і несамохідних та пасажирських суден.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
112849 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно