Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Який порядок сплати збору за спеціальне використання водних ресурсів?

Який порядок сплати збору за спеціальне використання водних ресурсів?


Відповідно до п.6.1 Інструкції про порядок обчислення і справляння збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту, затвердженої наказом Мінфіну України, ДПА України, Мінекономіки України та Мінекобезпеки України від 01.10.99 №231/539/118/219 із змінами і доповненнями (далі – Інструкція №231), водокористувачі самостійно обчислюють збір за спеціальне використання водних ресурсів щоквартально наростаючим підсумком з початку року.
Згідно з п.7.2 Інструкції №231 базовий податковий (звітний) період для збору за спеціальне використання водних ресурсів дорівнює календарному кварталу. Розрахунки збору за спеціальне використання водних ресурсів подаються платниками органам державної податкової служби протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, за своїм місцем податкової реєстрації (місцем перебування на податковому обліку в органах державної податкової служби).
Збір за спеціальне використання водних ресурсів сплачуються платниками протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку подання розрахунку збору за своїм місцем податкової реєстрації (місцем перебування на податковому обліку в органах державної податкової служби), тобто протягом 50 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (п.7.6 Інструкції №231).

У дозволі на спеціальне водокористування встановлюються ліміт забору води, ліміт використання води та ліміт скидання забруднюючих речовин. У разі настання маловоддя ці ліміти можуть бути зменшені спеціально уповноваженими державними органами без коригування дозволу на спеціальне водокористування.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
112840 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно