Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • За який обсяг води слід сплачувати збір за спеціальне водокористування при розведені риб?

За який обсяг води слід сплачувати збір за спеціальне водокористування при розведені риб?


Згідно з ст.30 Водного кодексу України від 06 червня 1995 року №231/95-ВР зі змінами і доповненнями розмір збору за використання води водних об’єктів для потреб, не пов’язаних з вилученням води з водних об’єктів, визначається для потреб рибництва - на основі нормативів збору та фактичних обсягів води, необхідної для поповнення ставків під час розведення риби та інших водних живих ресурсів у рибних господарствах.
Таким чином, об’єктом обчислення збору за спеціальне використання водних ресурсів для рибних господарств є фактичний обсяг води, використаної для поповнення ставків під час розведення риби.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115726 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно