Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


1166 Печатать

Банківська гарантія онлайн

 

При проведенні торгів в системі Prozorro Замовник може вимагати від Учасників надання тендерного забезпечення. Найбільш поширеною на практиці є вимога про надання забезпечення у формі банківської гарантії.

Банківська гарантія – це документ, у якому банк гарантує перерахування певної суми (зазначеної в умовах закупівлі) Замовнику у гарантійному випадку (тобто у разі, коли постачальник не виконав покладених на нього умовами закупівлі чи договором обов'язків). Формально гарантія являє собою документ, який зобов'язує банк заплатити організатору тендера заздалегідь затверджену суму в тому випадку, якщо учасник не виконує зазначені в тендерній документації зобов'язання.

Часом виникають ситуації коли постачальник бачить в тендері пункт банківська гарантія, одразу з'являється страх та ряд питань, наприклад: «Як оформити гарантію?», «Це треба їхати в банк?», «Обов'язково відкривати рахунок чи вносити заставу?», «Це дуже довгий і важкий процес!», і не отримавши відповідей на свої питання потенційний постачальник просто відмовляється від участі в такій закупівлі. Дійсно, раніше на оформлення банківської гарантії витрачалося від 3 до 5 днів, необхідно було їхати в банк, навантажувати себе великою кількістю документів, тому не дивно що у бізнеса виникають такі питання.

  Пропонуємо Вам використовувати сервіс garantiya.com для замовлення банківських гарантій в системі Prozorro.  

garantiya.com- це сервіс дистанційного замовлення банківських гарантій за спрощеним механізмом, що дозволяє отримати гарантію за 1- 2 години завдяки інтеграції з Prozorro та Opendatabot.

Наш фінансовий партнер АТ «АСВІО БАНК» є одним із перших комерційних банків України, з рівнем надійності uaАА.  АТ «АСВІО БАНК» включений до переліку надійних банків АТ «УКРТРАНСГАЗ» та АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ». Ключові спеціалісти команди з підготовки банківських гарантій мають досвід роботи більш ніж 15 років, що знижує до мінімуму вірогідність помилок у наданому Вам тендерному забезпеченні.

Наші переваги:

-   Значна економія Вашого часу, адже вся інформація заповнюється автоматично;

-   Видача банківської гарантії до 1 мільйона без покриття, відкриття рахунку в банку;

-   Додаткових комісій чи прихованих  платежів немає;

-   Заощадження коштів, бо сервіс пропонує постійним клієнтам вигідні умови співпраці;

-   Не потрібно відвідувати відділення Банку.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
118080 324
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно