Отключить рекламу

Підпишіться!


Бухгалтер 911, жовтень, 2018/№41

зміст номера
  • «Ви не чекали, а ми…», або Масстарт комплексних перевірок Якщо ви отримали електрон­ну версію першого жовтневого номера нашого журналу, отже, година «Х» уже настала. 05.10.2018 р. визначено розпорядженням № 649-р1 як день старту комплексних заходів, спрямованих на детінізацію зай­нятості та доходів населення. Що це за заходи, хто уповноважений їх проводити та чим вони загрожують нам із вами — пропонуємо зараз же й розібратися.
  • «Танці» навколо посади «бухгалтер (з дипломом магістра)» Класифікатор професій ДК 003:2010* продовжує купатися в променях слави, провиною чому апґрейд таблиці 5 ЄСВ-звіту за формою № Д4**. Сьогодні нас цікавитиме професійна назва роботи / назва посади «бухгалтер (з дипломом магістра)». Як виявилося, усе не так просто, як може здатися на перший погляд.
  • Отримали допомогу з ФСС? Потрібно відзвітувати — подати Повідомлення про виплату коштів Ви вже знаєте, що з 01.10.2018 р. введений обов’язок страхувальників повідомляти ФСС про проведення виплат застрахованим особам. Таким чином, отримавши «соцстрахівські» допомоги на спецрахунок, виплативши їх працівникам, страхувальник тепер зобов’язаний відзвітувати про це перед Фондом. Детальніше про такий обов’язок поговоримо в цій статті*.
  • Анулювання ПДВ реєстрації: запитання і відповіді Сьогоднішня стаття присвячена запитанням, пов’язаним з анулювання ПДВ-реєстрації. Як бути з податковими накладними (ПН), які не були зареєстровані до того, як ПДВ-реєстрація була анульована? За якими ПН можна показати податковий кредит в останній ПДВ-декларації? Як сплачувати зобов’язання за останньою декларацією?
  • «Цукровий» Закон набрав чинності: скасовані «цукрові» мінціни та максимальні обсяги постачання З 20.09.2018 р. набрав чинності Закон № 2518*, що поклав край держрегулюванню виробництва та реалізації цукру, відправивши у небуття Закон № 758**. Подробиці — у студію!
  • Товар доставляється «Новою Поштою»: чи можна скласти підсумкову ПН? Ця консультація буде цікава тим суб’єктам господарювання, які здійснюють доставку товарів кінцевим споживачам за допомогою операторів поштового зв’язку або кур’єрських служб. Так, нещодавно фіскали надали відповідь на запитання: чи можна скласти підсумкову податкову накладну, якщо товар постачається покупцеві «післяплатою» через оператора поштового зв’язку «Нова Пошта»?
  • Послуги хостинг-провайдерів: чи є пільга з ПДВ? Ситуація. Чи можна використовувати пільговий режим ПДВ (ІТ-пільгу за п. 261 підрозд. 2 розд. XX ПКУ) хостинг-провайдерам, які забезпечують онлайн-сервіси в мережі Інтернет (надання інфраструктури для розміщення сайтів (хостингу) на веб-вузлах і доступ до інтернет-сайтів)?
  • Два аванси в одну податкову накладну: виправляємо помилку В один день за одним договором підприємство отримало дві передоплати. Склали дві податкові накладні (ПН), але другу не змогли вчасно зареєструвати через брак ліміту реєстрації. Запитання: чи можна через виправлення помилки доповнити першу ПН (додати другу частину авансу в першу ПН) і таким чином уникнути штрафу за несвоєчасну реєстрацію/нереєстрацію другої ПН?
  • Знявся з держреєстрації, але не відзвітував перед податківцями Єдиноподатник групи 3 знявся з держреєстрації у вересні минулого року, але жодних звітів не подавав. Що тепер подати, щоб закрити усі «хвости» і скільки штрафів за це можуть накласти? І як відобразити гроші, які все ще надходять від покупців за товари (послуги), відвантажені їм минулого року (до припинення діяльності)?
  • Як із нічного кошмару… або Розрахунковий документ на кожен продаж Відразу після появи нового Положення про ведення касових операцій ми розбиралися з тим, чи потрібно тепер підприємцю-роздрібнику, що працює без РРО, виписувати розрахунковий документ на кожен продаж. Є підстави стверджувати, що не потрібно. Але ДФСУ вважає інакше. Як же бути?
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться