Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


20.08.20
8253 28 Печатать

На какие товары в первую очередь введут электронные товарно-транспортные/расходные накладные

Вчера мы уже писали, что во время встречи Главы ГНС Алексея Любченко с представителями бизнеса, речь шла о возможном введении системы электронных товарно-транспортных/расходных накладных.

Бизнес предлагает ввести электронные товарно-транспортные накладные для определенных групп товаров - например таких, как аграрная продукция. Это позволит упростить документооборот и позволит эффективно контролировать перемещение товаров.

Комментируя это предложение, Глава ГНС рассказал, что в ведомстве уже изучали опыт нескольких стран.

«Если мы смогли создать такую систему мониторинга рисков, то и проще сделаем без проблем. Начать нужно, конечно - с акцизной группы. Это прямые средства государства, это вопрос маркировки и тому подобное. А когда будет необходимо - конечно привлечем экспертную среду для разработки этих вопросов. Не вижу в создании такой системы ничего сложного, можем сами сделать», - подчеркнул Глава ГНС.

По материалам Українська Рада Бізнесу
Комментарии
  • Юра Г.
20.08.20 04:45

вчера бизнес попросил. Сегодня фискалы уже выполняют.
А вот кто бизнес просил?

Ответить
    Оценить
  • 64
  • 1
  • Володимир
20.08.20 08:35

Цікавий такий "бізнес". Як 20-ОПП - то просить відмінити, як ТТН - то просить запровадити

Ответить
    Оценить
  • 41
  • 1
  • R
20.08.20 08:36

Когда власти говорят "бизнес попросил", то имеют ввиду очередную Ассоциацию стоматологов, которая рекомендует.... Потому как, если бизнес действительно чего-то просит, то власти еще ни разу не пошли на встречу, только легализация их "гениальных" идей через очередную "бізнес-спілку" состоящую из 2 ФОПов и 1 ЧП. 

Ответить
    Оценить
  • 52
  • 1
  • Ольга
20.08.20 08:41

когда то шла речь что на орехи введут в 1-ю очередь

Ответить
    Оценить
  • 17
  • 1
  • Елена
20.08.20 15:51

Ольга, вареные яйца у фискалов тоже в "рисковых"

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Анна
20.08.20 09:29

Прям как в Совке субботники устраивали по просьбе трудящихся:))

Ответить
    Оценить
  • 33
  • 6
  • Елена, Мариуполь
21.08.20 13:40

Анна, Вам до "Совка" как до Луны, сравнила...

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 3
  • ЕленаНик
20.08.20 10:03

Анна, ага, и ценьі поднимали по той же причине :)

Ответить
    Оценить
  • 12
  • 4
  • Світлана
20.08.20 09:48

Очень тяжело найти цензурные слова, что б выразить свою "радость". И это называется вывести бизнес из тени. Цирк.

Ответить
    Оценить
  • 35
  • 0
  • Ігор
20.08.20 09:50

Треба нарешті кінчати з тією корумпованою системою, яку вибудовували для себе засновники Партії Регіонів, які більше 20 років володарюють в Україні. Навіть у Білорусів терпіння скінчилось. В нас можна було уникнути катаклізмів 2014, просто виконати вимоги студентів: "азарова у відставку" - все б скінчилось. Однак власників країни не звільняють. На допомогу другому співвласнику, Мародеру, росЗМІ розкрутили продажних комуністів у національному одязі.
Нарешті, через шість років Гончарук припинив гральну оборудку, припинив маніпуляції з курсом. Хоч зараз і повертаються мародерськи часи, але не в повному обсязі. Наприклад, вперше за багато років курс в серпні стабільний - зернова готівка не тисне на нього. Треба переводити акцизні товари у е-документообіг, позбавлятись цих марок - набридло бруднити руки відкриваючи пляшку.
Зробити прозорим весь обіг товарів, обмінюючись первинкою між собою у е-вигляді. Все буде видно в реальному часі. Не потрібно буде знімати копії. Зникнуть запити фіскальні, бо в неї і так будуть документи. Не потрібні перевірки.
Взагалі аудит легко можна передати у приватні руки, а невеличкий підрозділ у фіскальні завжди зможе вибірково перевірити онлайн якість роботи приватних. Зникне вся громіздка робота з папером та паперові архіви, в тому числі і архівні установи, всі документи будуть зберігатись на одному сервері.

Ответить
    Оценить
  • 15
  • 33
  • Олена
20.08.20 12:31

Шось мені ця публікація нагадує полум’яну промову Остапа Бендера  на шахматному турнірі в Нових Васюках 
 

Ответить
    Оценить
  • 36
  • 0
  • Людмила
20.08.20 12:31

Ігор,який сервер буде розумний, хоч би його хтось не зробив, як з ПДВ

Ответить
    Оценить
  • 8
  • 0
  • Ніна
20.08.20 11:48

Ігор, нам подібні казки розповідали коли вводили реєстрацію податкових накладних. Не один рік минув, а скрутки так  і не подолали.

Ответить
    Оценить
  • 32
  • 0
  • Ігор
20.08.20 11:56

Ніна, Так! В нас шансів нема. Навіть в Білорусі є, в нас ні. Про це я вже відповів нижче. Але не треба іншим забруднювати повітря (виробляючи папір та тонер) та позбавляти Землю дерев.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 8
  • Надежда
20.08.20 11:27

Ігор, В налоговую поданы 20 ОПП(аренда нотариально заверенная), ежемесячно сдается ЕСВ, все ТД зарегистрированы(видно брокерскую фирму, занимающуюся разтаможкой), НН на неплательщиков и плательщиков. Результат - вызов в налоговую милицию с бумажными договорами аренды, приказом на назначение директора, штатным расписанием, письмом о таможенных брокерах и прочими бумажками, для подтверждения реальности предприятия. Вы серьезно думаете что кто то что то смотрит в реальном времени?

Ответить
    Оценить
  • 39
  • 0
  • Ігор
20.08.20 11:52

Надежда, на ваше питання відповісти дуже просто, прикладом:
Згадайте, як накопичувались у товстих сегрегаторах паперові ПН. Вони були і у шафах і на підлозі. Іноді на них навіть наступали, бо переступити було не можливо. Зараз це турбота фіскальні. Було два шляхи рішення:
Шлях розумово-розвинутих цивілізацій: взагалі не впроваджувати ПН, або скасувати вже впроваджені.
Шлях корумпованої України, яку продали Іуди у національному одязі: перевести все у е-вигляд. Не забувайте приказку: "Де два українці, там три продажних тягнибоко-яроше-яценюка".
Турбуємось про весь світ. Якщо Україна звикла до некомфортних африканських умов, то не треба іншим цивілізаціям забруднювати екологію.
У вас не зможуть вимагати папір, якщо будуть знати, що все у е-вигляді, як не вимагають паперові ПН.

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 13
  • Елена
20.08.20 15:54

Ігор,  в ПКУ написано, что при проверке налогоплательщик обязан предоставить копии первичных документов. и эту норму никто не отменил

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • ***
21.08.20 13:10

Елена,Копии на электронном носителе. Супер крупные инт магазины так подают уже не первый год.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ігор
20.08.20 16:16

Елена, Слушно. На запит. Просто не надавайте або скопіюйте їм на флешку або надішліть на е-пошту.

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 3
  • Людмила
20.08.20 12:34

Ігор, у фіскалів ще немає оригіналів банківських документів, так? 

Ответить
    Оценить
  • 7
  • 0
  • Ігор
20.08.20 12:58

Людмила, це суперечить буд-яким світовим нормам та здоровому глузду (дати таке право найбільшим корупціонерам світу) але це буде.
Я називаю це екстремізмом. Тільки екстремістки угруповання виправдовують свої безчинства над населенням десь так: "Цьому нарІду тільки дай послаблення - вони взагалі ніякого порядку не будуть виконувати". Не можу забути вираз обличчя яресько на прес-конференції по звільненні. Вона казала "Ні в якому разі не скасовуйте СЕА ПДВ". Та ще і кивала головою, щоб посилити емоційну складову. А на обличчі було виразно написано, десь: "Цім зулусам України, тільки дай волю ...".
Тобто повне зневажливе ставлення "Вищої раси до плебеїв", тобто перевага одних над іншими другосортними, тобто недієздатними, тобто ... . 

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 5
  • Елена
20.08.20 09:53

Огласите пожалуйста весь список "бинес просит"!!!!!

Ответить
    Оценить
  • 27
  • 1
  • злой клоун
20.08.20 09:54

вчера  попросил, сегодня уже сделали )) во дают чудеса демократии

Ответить
    Оценить
  • 37
  • 1
  • Елена
20.08.20 10:19

ох, это я так уже и вижу у каждого водилы планшет с личной ЭЦПи у каждого мента на дороге тоже

Ответить
    Оценить
  • 43
  • 1
  • СержК
20.08.20 13:26

Елена, у каждого мента на дороге уже есть флешка... полосатая...  и всякий раз он ищет свободный юэсби-порт)))

Ответить
    Оценить
  • 21
  • 0
  • Елена
20.08.20 16:39

СержК, куда бы ее засунуть?

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Андрій
20.08.20 11:34

Йдіть ви до дупи зі своїми електронними ТТН...

Ответить
    Оценить
  • 33
  • 2
  • ***
20.08.20 13:21

Это уже даже не параллельная реальность!
Какой-то странный "бизнес" просит всякую, простите, хрень.
Их хотелки не имеют ничего общего с реальной жизнью и экономикой!

Ответить