Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


30.12.16
12573 12 Печатать

Президент підписав зміни до Податкового кодексу

30 грудня 2016 року Президент України підписав Закони, прийняті Верховною Радою 21 грудня 2016 року, а саме: № 1797-VIII "Закон про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні)" (базовий законопроект 5368) та № 1791-VIII "Закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році) (законопроект 5132).

Тексти документів доступні за посиланням  1791-VIII1797-VIII

Відповідні законопроекти були розглянуті у матеріалах:
До Верховної Ради внесено проект податкової реформи
Ніна Южаніна: "Зради" в законопроекті немає, в ньому норми, які вкрай необхідні бізнесу

Черговий проект змін до Податкового кодексу
Об’єднання малого та середнього бізнесу звернулося з пропозиціями щодо використання РРО

 

 

Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Oleg7
30.12.16 12:33

Буде що почитати на Новий рік :)

Ответить
  • злой бух
30.12.16 13:10

Вот здорово!! Еще бы текст дочитать успеть до НГ! Меня интересует изменения в "пункт 11 статті 3 після слова "найменування" доповнити словами "(для пального із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД)", с какого числа вступает в силу???

Ответить
  • злой бух
30.12.16 13:10

Это закон про РРО выше.

Ответить
  • Порто
30.12.16 14:15

А меня интересует применение социальной налоговой льготы. Неужели маразм законодательно пройдет.

Ответить
  • Nэнси
31.12.16 19:41

В бюджете 2016, предпологалось снижение НДФЛ с 18$ до 17& в 2017 году.!!!!

Ответить
  • Инесса
30.12.16 15:36

Порто, да они делают вид,что ничего маразматического в этом и нет.При этом считают,что никто и не должен это замечать,как они. Собаки лают,караван идет. Цель одна-любыми средствами наполнить бюджет, не забывая себя нахваливать за заботу о народе.

Ответить
  • Маришка
30.12.16 15:32

Уже интересно почитать оригинал. У нас услуги, в законопроекте прописано,что для услуг в НН надо будет указывать коды, будет ли это в законе....

Ответить
  • злой бух
30.12.16 18:49

А еще интереснее, когда мы должны все это были подготовиться и сделать? Неужели нельзя принять закон и указать, что вступает в силу через .. полгода??

Ответить
  • ***
31.12.16 19:53

Поздравляю всех розничных торговцев алкоголем и табаком-НАКОНЕЦ-ТО отменили 1-РА и 1-РТ УРААААААААА!!!!!!!!!!!!!!! Всех с Новым годом!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответить
  • ппп
01.01.17 15:00

***, и где это вы прочитали?

Ответить
  • ***
02.01.17 17:26

II. Прикінцеві та перехідні положення ЗУ 1791 є) статтю 18 ЗУ 481 доповнити частиною дев’ятнадцятою такого змісту:"Штрафи за неподання чи несвоєчасне подання звіту або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, передбачені абзацом вісімнадцятим частини другої статті 17 цього Закону, не застосовуються до суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами, з дати виникнення зобов’язання щодо подання такого звіту"; д) у частині третій статті 16 слова "які отримали передбачені цим Законом ліцензії" замінити словами "які отримали ліцензії на виробництво та/або оптову торгівлю спиртом, алкогольними напоями і тютюновими виробами та здійснюють таку діяльність та/або експорт, імпорт зазначеної продукції";

Ответить
  • Елена
03.01.17 14:15

ну а за декабрь подавать все таки или нет?

Ответить