Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


1499 Печатать

Розділ XXI Твори мистецтва, предмети колекціонування та антикваріат (група 97)

Група 97
Твори мистецтва, предмети колекціонування та антикваріат

Примітки:

1. До цієї групи не включаються:

(a) поштові марки або гербові марки негашені, поштові канцелярські предмети (гербовий папір) або подібні вироби товарної позиції 4907;

(b) театральні декорації, фонові екрани для художніх студій та аналогічні предмети з розписаного полотна (товарна позиція 5907), за винятком включених до товарної позиції 9706; або

(c) природні або культивовані перли і дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння (товарні позиції 7101-7103).

2. У товарній позиції 9702 термін "оригінали гравюр, естампів та літографій" означає відбитки чорно-білі або кольорові, виконані автором з однієї або кількох дощок вручну незалежно від використовуваної автором техніки і матеріалів, за винятком механічного або фотомеханічного способу.

3. До товарної позиції 9703 не включаються репродукції багатосерійного виробництва та кустарні вироби, які мають комерційний характер, навіть якщо ці вироби виконані художниками.

4. (A) За умови дотримання положень приміток 1-3 вироби цієї групи включаються саме до цієї групи, але не до будь-якої іншої групи УКТ ЗЕД.

(B) До товарної позиції 9706 не належать предмети, які включаються до попередніх товарних позицій цієї групи.

5. Рами для картин, малюнків, пастелей, колажів або аналогічних декоративних зображень, гравюр, естампів чи літографій повинні класифікуватися за тими позиціями, що і самі твори мистецтва, якщо характер і вартість рам відповідають цим творам.

Рами, характер і вартість яких не відповідають творам мистецтва, що розглянуті у цій примітці, повинні класифікуватися окремо.

Додаткова примітка:

1. Товарна позиція 9705 включає в себе колекційні автомобілі і літальні апарати, які мають історичну або етнографічну цінність та які є:

(a) у своєму первинному стані, без суттєвих змін в шасі, кузові, рульовому управлінні, гальмівній системі, трансмісії або системі підвіски, двигуні, крилах тощо. Ремонт і відновлення допускається, зламані і зношені деталі можуть бути замінені за умови, що транспортний засіб збережено і підтримано в історично правильному стані. Виключаються модернізовані або змінені (тобто модифіковані) автомобілі і літальні апарати;

(b) віком щонайменше тридцять років для автомобілів та щонайменше п’ятдесят років для літальних апаратів;

(c) моделями або зразками, які вже більше не виробляються.

Необхідними характеристиками для включення до предметів колекціонування автомобілів і літальних апаратів є такі - бути відносно рідкісними екземплярами; не використовуватися за їх початковим призначенням; становити предмет спеціальних угод, що не належать до звичайної торгівлі; мати високу вартість та відповідати усім трьом зазначеним вище критеріям.

Ця товарна позиція також включає в себе як предмети колекціонування:

автомобілі та літальні апарати, щодо яких, незалежно від дати їх виробництва, можна довести факт їхньої участі в історичній події;

спортивні автомобілі та спортивні літальні апарати, щодо яких можна довести факт, що вони були спроектовані, побудовані і використовувалися виключно для спортивних цілей і були відзначені вагомою спортивною нагородою, здобутою під час престижних національних або міжнародних подій.

Частини і приладдя до автомобілів та літальних апаратів, включаються до цієї товарної позиції, за умови, що вони є оригінальними запчастинами або приладдям, якщо їм щонайменше тридцять років (для автомобілів) або щонайменше п’ятдесят років (для літальних апаратів) і що вони більше не виробляються.

Точні копії і репродукції не класифікуються в товарній позиції 9705, якщо вони не відповідають зазначеним вище трьом критеріям.

Код

Назва

Ставки мита, %

Додаткові ОВО

преференційна

пільгова

повна

9701

Картини, малюнки та пастелі, повністю виконані вручну, за винятком малюнків товарної позиції 4906 та інших готових виробів, розмальованих або декорованих вручну; колажі та аналогічні декоративні зображення:


 


 


 


 

9701 10 00 00

- картини, малюнки та пастелі


 

0

0

-

9701 90 00 00

- інші


 

0

0

-

9702 00 00 00

Оригінали гравюр, естампів та літографій


 

0

0

-

9703 00 00 00

Оригінали скульптур і статуеток з будь-якого матеріалу


 

0

0

-

9704 00 00 00

Марки поштові або гербові, знаки поштової оплати, у тому числі першого дня гашення, поштові канцелярські предмети (гербовий папір) та подібні предмети, використані або невикористані, за винятком товарів товарної позиції 4907


 

0

0

-

9705 00 00 00

Колекції та предмети колекціонування із зоології, ботаніки, мінералогії, анатомії або такі, що становлять історичний, археологічний, палеонтологічний, етнографічний чи нумізматичний інтерес


 

0

0

-

9706 00 00 00

Предмети антикваріату віком понад 100 років


 

0

0

-

фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
57357 141
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Нас уже image пользователей
Клуб 911 — присоединяйтесь, чтобы получить полный доступ ко всем материалам сайта. Это бесплатно!
Уже с нами? Войти