Отключить рекламу

ПОДАРОК

950 грн. Бесплатно
513 Печатать

Група 86 Залізничні локомотиви або моторні вагони трамвая, рухомий склад та їх частини; шляхове обладнання та пристрої для залізниці або трамвайних колій та їх частини; механічне (у тому числі електромеханічне) сигналізаційне обладнання всіх видів

(2) привідні паси з вулканізованої гуми (товарна позиція 4010);

 

(3) гумові шини та покришки, взаємозамінні шинні протектори, ободові стрічки та камери (товарні позиції 4011 – 4013);

 

(4) сумки для інструменту зі шкіри або композиційної шкіри, з вулканізованих волокон і т.п. (товарна позиція 4202);

 

(5) плетені сітки для аеростатів або велосипедів (товарна позиція 5608);

 

(6) буксирні канати (товарна позиція 5609);

 

(7) текстильні килими (група 57);

 

(8) необрамлене безпечне скло, що складається зі зміцненого чи багатошарового скла, вирізане чи не вирізане за формою (товарна позиція 7007);

 

(9) дзеркала заднього огляду (товарна позиція 7009 або група 90 – див. відповідні пояснення);

 

(10) необрамлене скло для фар транспортних засобів (товарна позиція 7014) і, переважно, товари групи 70;

 

(11) гнучкі вали для покажчиків швидкості (спідометрів), лічильників кількості обертів і т.п. (товарна позиція 8483);

 

(12) сидіння для транспортних засобів товарної позиції 9401.

 

 

Додаткові примітки:

 

1. За умови врахування положень додаткової примітки 3 до групи 89 інструменти і предмети, необхідні для обслуговування та ремонту наземних, повітряних або плавучих транспортних засобів, повинні належати до цих засобів наземного транспорту, повітряних або плавучих у разі, коли вони подаються разом з ними. Інші пристрої, що подаються разом із засобами цих видів транспорту, також повинні належати до них, якщо вони є їх частиною і продаються разом з ними.

2. Основне правило класифікації 2 (а) також застосовується до товарів, зазначених у товарних позиціях 8608, 8805, 8905 і 8907, що імпортуються товарними партіями, розділеними на частини, у разі звернення декларанта та за умови відповідності законодавству.

 

Пояснення до додаткової примітки 2:

Застосовуються пояснення до додаткової примітки 3 до розділу XVI із внесенням відповідних змін (mutatis mutandis).

 

Додаткова примітка України:

У цьому розділі термін “для промислового складення моторних транспортних засобів” застосовується лише до товарів, які використовуються у промисловому виробництві моторних транспортних засобів товарних позицій 8701—8705, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

 

Примітки:

1. Ця група не включає:

(а) шпали дерев’яні або бетонні для залізниць або трамвайних колій чи аналогічних їм, а також бетонні секції напрямних колій для монорейкового транспорту на повітряних подушках (товарна позиція 4406 або 6810);

(b) будівельні матеріали для залізниць або трамвайних колій з чорних металів товарної позиції 7302; або

(с) електричне устаткування для сигналізації, пристрої для забезпечення безпеки або контролю за рухом товарної позиції 8530.

2. До товарної позиції 8607 серед інших (inter alia) включаються:

(а) осі, колеса, колісні пари (ходові частини), металеві колісні бандажі, ободи і маточини та інші частини коліс;

(b) рами, підрамники, візки та bissel-bogies (bissel-bogie це двоосьовий візок, в якому дві осі скріплені між собою за допомогою рухомого шарніра, що забезпечує розташовування одної з осей візка паралельно радіусу кривизни залізничної колії. Такий двохосьовий візок забезпечує краще проходження протягом непрямолінійних ділянок, зокрема поворотів, залізничної колії);

(с) осьові букси, гальмові пристрої;

(d) буфери для рухомого складу; крюки та інші зчіпні пристрої та міжвагонні з’єднання;

(e) кузови.

3. За умови врахування положень примітки 1 до товарної позиції 8608 серед інших (inter alia) включаються:

(а) складені колії, поворотні платформи, тупикові упори, габаритні ворота;

  (b) семафори, механічні сигнальні диски, прилади керування сигналами та стрілками, прилади, що контролюють переїзд, пульти дистанційного керування та інші механічні прилади (у тому числі електромеханічні) для сигналізації безпеки або контролю за рухом, навіть якщо вони мають або не мають пристроїв для електроосвітлення, на залізницях, трамвайних коліях, річкових шляхах, спорудах для паркування, аеродромах чи портових спорудах.

 

Загальні положення

 

До цієї групи включаються локомотиви та рухомий состав та їх частини, а також деякі типи шляхового обладнання і пристрої для залізниць або трамвайних колій будь-якого виду (включаючи вузькоколійні, монорельсові дороги і т.п.). До неї також включаються контейнери, спеціально призначені та обладнані для перевезення одним або декількома видами транспорту. Сюди також входить механічне (включаючи електромеханічне) сигналізаційне устаткування, пристрої для забезпечення безпеки чи керування рухом для усіх видів транспорту (включаючи перераховане вище устаткування для стоянок).

 

У цій групі терміни “залізниця” і “трамвайна колія” стосуються не лише звичайних залізниць і трамвайних колій, де застосовуються сталеві рейки, але і подібних систем з використанням магнітного підвішування або бетонних напрямників.

 

Ці різні вироби класифікуються таким чином:

 

(А) Самохідні залізничні засоби пересування усіх видів, такі як залізничні локомотиви чи моторні вагони трамваю та автомотриси (товарні позиції 8601 – 8603). До товарної позиції 8602 також включаються тендери локомотивів. Локомотиви, в яких застосовуються два види приводу, розглядаються в тій товарній позиції, що відповідає основному типу їх приводу.

 

(B) Залізничні або трамвайні пересувні ремонтні майстерні чи засоби технічного обслуговування, незалежно від того,  самохідні вони чи ні (товарна позиція 8604).

 

(C) Різні види несамохідних вагонів (залізничні або трамвайні пасажирські вагони і багажні вагони, залізничні або трамвайні вантажні вагони, вантажні платформи і т.п.) (товарні позиції 8605 і 8606).

 

(D) Частини залізничних локомотивів або моторних вагонів трамваю та іншого рухомого составу (товарна позиція 8607), а також шляхове устаткування і пристрої для залізниць і трамвайних колій і механічне (включаючи електромеханічне) сигналізаційне устаткування або пристрої керування рухом автомобілів, залізничних потягів або інших наземних транспортних засобів, суден чи літальних апаратів (товарна позиція 8608).

 

(E) Контейнери, спеціально призначені та обладнані для перевезення одним чи декількома видами транспорту (товарна позиція 8609).

 

До цієї групи також включаються транспортні засоби на повітряній подушці, призначені для пересування по напрямній колії (потяги на повітряній подушці), частини до таких транспортних засобів, а також устаткування до потягів на повітряній подушці і механічне (включаючи електромеханічне) сигналізаційне устаткування, пристрої для забезпечення безпеки чи керування рухом транспортних засобів на повітряній подушці (див. примітку 5 до розділу XVII).

 

Не повністю укомплектовані чи незавершені транспортні засоби класифікуються разом з відповідними повністю укомплектованими чи завершеними транспортними засобами за умови, що вони, переважно, відповідають комплектному чи завершеному виробництвом транспортному засобу. До таких транспортних засобів можуть бути включені:

 

(1)  Локомотиви чи моторні залізничні або трамвайні вагони з невстановленими двигуном, вимірювальними приладами, пристроями для забезпечення безпеки або допоміжним устаткуванням.

 

(2) Пасажирські вагони без сидінь.

 

(3) Підрамники зібрані з підвісками та колесами.

 

З іншого боку, кузови моторних залізничних чи трамвайних пасажирських, багажних чи вантажних вагонів або тендерів, не встановлені на візках, класифікуються як частини залізничних локомотивів або моторних вагонів трамваю або рухомого составу (товарна позиція 8607).

 

До цієї групи не включаються:

 

(а) моделі залізничного рухомого составу, призначені для демонстраційних цілей товарної позиції 9023;

 

(b) важка артилерія, установлена на залізничних платформах (товарна позиція 9301);

 

(c) іграшкові потяги (товарна позиція 9503);

 

(d) устаткування, що не є рухомим составом, спеціально призначене для використання на каруселях або інших атракціонах (товарна позиція 9508).

 

 

Пояснення до товарної позиції 8601:

 

8601

Залізничні локомотиви із зовнiшнiм джерелом електроживлення або з живленням від електричних акумуляторів:

8601 10 00 00

- із зовнiшнiм джерелом електроживлення

8601 20 00 00

- з живленням від електричних акумуляторів

 

До цієї товарної позиції включаються всі типи електровозів, для роботи яких потрібна електрична енергія, одержувана або від потужних акумуляторів, установлених на транспортному засобі, або від зовнішнього джерела живлення через контактну рейку або контактний провід.

 

Пояснення до товарної позиції 8602:

 

8602

Інші залізничні локомотиви; локомотивні тендери:

8602 10 00 00

- локомотиви дизель-електричнi

8602 90 00 00

- iншi

 

(A)   Локомотиви

 

До цієї групи включаються всі типи залізничних локомотивів, крім тих, які мають живлення від зовнішнього джерела електроенергії або від електричних акумуляторів (товарна позиція 8601), незалежно від виду приводу (паровий, дизельний, газотурбінний, бензиновий, пневматичний і т.п.).

 

Сюди включаються:

 

(1) Дизельні локомотиви (тепловози) трьох типів:

 

(а) Локомотиви дизель-електричні, в яких дизельний двигун надає руху генератору, що виробляє електроенергію для живлення тягових двигунів, які приводять в рух колеса;

 

(b) Локомотиви дизель-гідравлічні, в яких дизельний двигун надає руху колесам через гідравлічну передачу;

 

(c) Локомотиви дизель-механічні, в яких дизельний двигун надає руху колесам через муфту або гідравлічну муфту і коробку передач.

 

 

(2) Паровози всіх типів, включаючи турбовози з електричним приводом, танки-паровози і безвогняні паровози, що мають замість котла паровий резервуар, який заповнюється парою від зовнішньої установки.

 

До цієї товарної позиції включаються локомотиви середньої потужності, що не обладнані колісними візками і зазвичай мають лише дві ведучі осі. Вони застосовуються переважно на станціях для маневрових робіт і на під’їзних коліях промислових підприємств.

 

(B)   Тендери локомотивів

 

Тендери локомотивів – це транспортні засоби, що зчіплюються з паровозами, в яких знаходиться вода і паливо, які потрібні для роботи парового котла. Вони містять переважно раму, встановлену на двох чи більше осях, і кузов, виконаний з листового металу, в якому знаходиться закритий бак для води і вугільний бункер або бак для нафтового палива.

 

Тягачі, призначені для пересування як автошляхами, так і по рейках, до цієї товарної позиції не включаються (товарна позиція 8701).

 

 

Додаткове пояснення  до товарної категорії:

 

8602 10 00

 

В цій категорії більшість дизельних двигунів, використовуваних для тяги, є дизель-електричними агрегатами.

 

 

Пояснення до товарної позиції 8603:

8603

Самохідні вагони пасажирські залізничні або трамвайні, вантажні вагони, вагони-платформи, крiм включених до товарної позицiї 8604:

8603 10 00

- із зовнiшнiм джерелом електроживлення:

8603 10 00 10

- - вагони трамвайні для широкої колії

8603 10 00 90

- - iншi

8603 90 00 00

- iншi

 

 

Моторні пасажирські вагони залізничні або трамвайні, вантажні вагони та вагони-платформи відрізняються від локомотивів тим, що вони мають власний силовий агрегат та обладнані для перевезення пасажирів або вантажів. Ці транспортні засоби можуть бути призначені для пересування як самостійно, так і в зчіпці з одним чи більше транспортним засобом того самого типу, або з одним або більше причіпним транспортним засобом.

 

Основною особливістю цих вагонів є те, що вони обладнані кабіною керування або з одного, або з обох кінців, або піднятою кабіною всередині (типу рульової рубки).

 

До різних видів моторних пасажирських, вантажних вагонів і вагонів-платформ, які включаються до цієї товарної позиції, відносяться:

 

(А) Пасажирські вагони з електроприводом, в який електроенергія надходить від стаціонарного зовнішнього джерела живлення, наприклад, через пантограф і роликовий струмоприймач за наявності контактного проводу або через контактні башмаки, встановлені на рамі колісного візка за наявності третьої рейки.

 

Трамвайні пасажирські вагони. Іноді для них застосовуються дві контактні рейки, які знаходяться в жолобчастій рейці, при цьому електроенергія надходить через спеціальний пристрій, відомий під назвою “струмоприймач”.

 

(B) Автомотриси, тобто окремі вагони, які мають власний двигун у вигляді дизельного або іншого двигуна внутрішнього згоряння і т.п.

 

Деякі автомотриси мають суцільні або пневматичні шини, і інші що призначені для зчеплення із зубцюватою рейкою.

 

(C) Самохідні транспортні засоби з живленням від акумуляторних батарей.

 

До цієї товарної позиції включаються також електрогіроскопні рейкові транспортні засоби. Принцип цієї системи полягає в акумулюванні кінетичної енергії у швидкообертальному маховику. Ця енергія потім перетворюється за допомогою електричного генератора в електричну енергію і подається в тяговий двигун. Сфера застосування цієї системи дуже обмежена, але може бути застосована в легких автомотрисах або в трамваях.

 

Слід зазначити, що до цієї товарної позиції не включаються автобуси, які можуть бути переобладнані в автомотриси простою заміною коліс і блокуванням рульового керування за збереження того ж двигуна (товарна позиція 8702).

 

Додаткове пояснення  до товарної категорії:

 

8603 10 00

 

            Дивись Пояснення (А) до товарної позиції 8603.

 

Додаткові пояснення України:

 

До товарної підкатегорії 8603 10 00 10 включаються трамвайні вагони для колії, ширина якої становить 1524 мм на прямих ділянках та кривих радіусом більше ніж 75 м та на спецчастинах.

 

 

Пояснення до товарної позиції 8604:

 

8604 00 00 00

Транспортні засоби самохідні або несамохідні для ремонту та технічного обслуговування залiзничних або трамвайних колiй (наприклад, ремонтнi вагони, вагони-крани, вагони шпалопідбивні, вирiвнювачi колiї, вагони контрольно-випробовувальнi)

 

Транспортні засоби, що включаються до цієї товарної позиції, самохідні чи несамохідні, спеціально призначені для застосування, наприклад, під час монтажу, технічного обслуговування і ремонту верхньої будови колії і штучних споруд.

 

До цієї товарної позиції включаються:

 

(1) Вагони-майстерні та платформи, обладнані інструментом, верстатами, електрогенераторами, підіймальними пристроями (домкрати, підіймачі і т.п.), зварювальним устаткуванням, ланцюгами, кабелями і т.п.

 

(2) Аварійні та інші вагони-крани; вагони-крани для підіймання локомотивів і вагонів; вагони-крани для підіймання і перевезення рейкових секцій; вагони-крани для навантаження і розвантаження біля станційних платформ.

 

(3) Платформи з лебідками.

 

(4) Платформи, оснащені спеціальним обладнанням для очищення або трамбування баласту.

 

(5) Платформи, обладнані бетономішалками і використовувані для колієбудівельних робіт (для фундаментів опор електрокабелів і т.п.).

 

(6) Платформи для калібрування вагонних ваг.

 

(7) Платформи з вишкою для монтажу і ремонту контактного проводу.

 

(8) Вагони для розбризкування рідини, що знищує бур’яни.

 

(9) Самохідні транспортні засоби для ремонту колій (зокрема, колієрихтувальна машина для залізничних колій), обладнані одним чи більше двигунами, які не лише забезпечують живлення робочих механізмів, встановлених на них (колієрихтувальні, шпалопідбивні і т.п.), і приводять ці транспортні засоби в рух при їх роботі, але і дозволяють їм самостійно пересуватися по коліям, коли робочі механізми не працюють.

 

(10) Залізничні випробувальні вагони, обладнані спеціальними пристроями, такими як автоматичні прилади для перевірки роботи двигуна, гальм і т.п. (наприклад, для вимірювання повагонного навантаження, виявлення дефектів рейок, основи колії, мостів і т.п.); вагони-дефектоскопи, які під час руху реєструють будь-які несправності колії.

 

(11) Дрезини для огляду колії, включаючи моторизовані рейковелосипеди, застосовувані залізничним ремонтним персоналом. Як правило, вони мають двигуни внутрішнього згоряння, є самохідними і можуть швидко перевозити як ремонтний персонал, так і необхідні матеріали.

 

(12) Платформи з немеханічним приводом для огляду колії, включаючи рейковелосипеди, застосовувані персоналом залізниць (наприклад, з ручним або ніжним приводом).

 

 

У тому разі, якщо вони змонтовані на простих колісних платформах, а не на залізничних чи трамвайних підрамниках (і тому не є залізничним або трамвайним рухомим составом), машини, вимірювальні прилади та інше устаткування виключаються з цієї товарної позиції і включаються до спеціальних товарних позицій (товарні позиції 8425, 8426, 8428, 8429, 8430 і т.п.).

 

Пояснення до товарної позиції 8605:

 

8605 00 00 00

Вагони пасажирськi залізничні або трамвайні, несамохідні; вагони багажнi, вагони поштовi та iншi спецiалiзованi вагони залізничні та трамвайні, несамохідні (крім вагонiв товарної позицiї 8604)

 

Ця товарна позиція поширюється на групу залізничного або трамвайного рухомого складу, що не є самохідним (включаючи трамвайні причіпні вагони та фунікулерні (канатні) вагони), з якого, як правило, складають пасажирські потяги.

 

До цієї товарної позиції включаються:

 

(1) Пасажирські вагони усіх видів, включаючи спальні вагони, вагони-ресторани, салони-вагони, вагони-клуби (спеціально обладнані для культурних програм, танців і т.п.).

 

(2) Вагони фунікулерів і канатних доріг.

 

(3) Трамвайні причіпні вагони.

 

(4) Спеціальні вагони для підземних перевезень шахтарів.

 

(5) Житлові вагони для персоналу залізниць.

 

(6) Багажні та комбіновані пасажирсько-багажні вагони.

 

(7) Пересувні вагони-поштові відділення.

 

(8) Санітарні, рентгенівські або аналогічні вагони.

 

(9) Тюремні вагони.

 

(10) Броньовані вагони.

 

(11) Вагони, спеціально обладнані радіо- чи телеграфною апаратурою.

 

(12) Навчальні вагони, обладнані апаратурою, машинами чи макетами (наприклад, для навчання персоналу).

 

(13) Вагони-виставки.

 

 

Пояснення до товарної позиції 8606:

 

 

8606

Вагони залізничні або трамвайні для перевезень вантажiв по коліях, несамохідні:

8606 10 00 00

- вагони-цистерни та подібні їм

8606 30 00 00

- вагони саморозвантажувальні, крiм вагонiв товарної пiдпозицiї 8606 10

 

- iншi:

8606 91

- - критi i такі, що замикаються:

8606 91 10 00

- - - спецiально передбаченi для транспортування вантажiв з високою радiоактивнiстю (Євроатом)

8606 91 80 00

- - - iншi

8606 92 00 00

- - вiдкритi, iз стацiонарними бортами заввишки понад 60 см

8606 99 00 00

- - iншi

 

До цієї товарної позиції включаються транспортні засоби для перевезення вантажів залізницею (будь-якої колії). До неї також включаються невеликі транспортні засоби або платформи для перевезення вантажів по рейках у шахтах, на будівельних майданчиках, на заводах, складах і т.п. Останні зазвичай відрізняються тим, що вони не обладнані ресорами.

 

На додаток до звичайних відкритих вагонів і платформ (платформи, перекидні вагони і т.п.) і критих вагонів, до цієї товарної позиції включаються такі спеціалізовані види:

 

(1)  Вагони-цистерни та аналогічні (наприклад, вагони-резервуари, вагони-бочки).

 

(2) Термоізольовані або рефрижераторні вагони.

 

(3)  Саморозвантажувальні вагони (перекидні вагони, хопер-дозатори і т.п.).

 

(4)  Товарні вагони-платформи із зміцненою підлогою для перевезення великовагових вантажів.

 

(5) Платформи для перевезення лісу.

 

(6) Вагони-резервуари, облицьовані всередині керамікою і т.п., резервуари для перевезення хімічних вантажів.

 

(7) Вагони для перевезення коней.

 

(8) Двоповерхові вагони (наприклад, для перевезення легкових автомобілів).

 

(9) Вагони, спеціально обладнані для перевезення живої птиці чи риби.

 

(10) Платформи для перевезення інших платформ.

 

(11) Вузькоколійні вагони усіх видів.

 

(12) Рудникові вагони.

 

(13) Візки для перевезення рейок, балок і т.п.

 

(14) Платформи, обладнані рейками для перевезення причепів, що пересуваються як по рейках, так і по автомобільних дорогах.

 

(15) Вагони і платформи, спеціально призначені для перевезення радіоактивних вантажів.

 

 

Причепи “для пересування по рейках і автомобільних дорогах”, призначені для перевезення на спеціальних платформах, обладнаних напрямними рейками, не включаються до цієї товарної позиції (товарна позиція 8716).

 

Додаткові пояснення до товарних категорій:

                            

8606 91 10

 

У цій категорії повинні класифікуватися вантажні залізничні і трамвайні вагони, обладнані захисними екранами, що забезпечують ефективний захист від впливу радіоактивного випромінювання.

 

8606 91 80

 

До цієї категорії включаються термоізольовані або рефрижераторні вагони, крім тих, що відносяться до товарної категорії 8606 10 00

Термоізольованими вагонами являються термоізольовані транспортні засоби, що мають джерело охолодження (лід, сухий лід, евтектичні плити, стиснений газ і т.п.), відмінне від холодильної установки.

Рефрижераторними вагонами являються термоізольовані транспортні засоби, обладнані холодильною установкою (компресійного, абсорбційного або іншого типу).

 

Пояснення до товарної позиції 8607:

8607

Частини до залізничних локомотивів або моторних вагонів трамвая або рухомого складу:

 

- вiзки, ходові балансирні візки, вісі та колеса, їх частини:

8607 11 00 00

- - ведучі візки та ведучі ходові балансирні візки

8607 12 00 00

- - iншi візки та ходові балансирні візки

8607 19

- - iншi, включаючи частини:

8607 19 10

- - - вісі, змонтованi або нi; колеса та їх частини:

8607 19 10 10

- - - - штамповані сталеві

8607 19 10 90

- - - - iншi

8607 19 90 00

- - - частини візків, ходових балансирних візків та аналогічних візків

 

- гальмові пристрої та їх частини:

8607 21

- - пневматичні гальма та їх частини:

8607 21 10 00

- - - з чавуну або сталі

8607 21 90 00

- - - iншi

8607 29 00 00

- - iншi

8607 30 00 00

- крюки та iншi зчіпні пристрої, буфери та їх частини

 

- інші:

8607 91

- - локомотивiв:

8607 91 10 00

- - - осьові букси та їх частини

8607 91 90 00

- - - iншi

8607 99

- - iншi:

8607 99 10 00

- - - осьові букси та їх частини

8607 99 80 00

- - - інші

 

До цієї товарної позиції включаються частини залізничних локомотивів або моторних вагонів трамваю або рухомого составу за умови, що такі частини відповідають одночасно двом таким вимогам:

 

(i) вони повинні бути ідентифіковані як частини, придатні для застосування лише чи переважно з вищезгаданими транспортними засобами;

 

(ii) вони не повинні виключатися положеннями приміток до розділу XVII.

 

Частини залізничних локомотивів або моторних вагонів трамваю або рухомого составу включають:

 

(1) Візки з двома чи кількома осями, а також ходові балансирні візки, які складаються з рами лише з однією віссю.

 

(2) Прямі чи колінчасті осі, у складеному або розібраному вигляді.

 

(3) Колеса та їх частини (колісні центри, металеві бандажі і т.п.).

 

(4) Осьові букси, відомі також як букси для змащування, та їх частини (наприклад, корпуси осьових букс).

 

(5) Усі види гальмових пристроїв, включаючи:

 

(а) ручні гальма, керовані безпосередньо з кожного вагону (важільні та гвинтові гальма);

 

(b) гальма з єдиним керуванням для всіх транспортних одиниць потягу. Сюди включаються гальма з пневмоприводом та вакуумні гальма;

 

(c) частини до гальмових пристроїв, включаючи колодки, циліндри, важелі і т.п.

 

(6) Буфери.

 

(7) Зчіпні пристрої (наприклад, гак, гвинтова стяжка чи ланцюг, інші зчіпні прилади); деякі зчіпні пристрої можуть бути автоматичними.

 

(8) Рами та їх частини (лонжерони, поперечні балки, напрямні осьових букс і т.п.); рами у вигляді єдиного виливку.

 

(9) Міжвагонні з’єднання і з’єднувальні платформи.

 

(10) Кузови (не встановлені на підрамниках) для самохідного чи несамохідного залізничного або трамвайного рухомого составу (наприклад, для пасажирських вагонів, вантажних платформ, товарних вагонів і т.п.); частини до таких кузовів (наприклад, двері пасажирських і товарних вагонів, перегородки, борти вагонів на шарнірах, бічні стійки, підніжки, водяні баки для тендерів).

 

(11) Трубки зі з’єднувальними головками для гальмових або обігрівальних систем.

 

(12) Гідравлічні амортизатори для колісних візків.

 

Слід зазначити, проте, що кутики, фасонні профілі, листи, плити та інші частини рам, а також труби і трубки і т.п. з недорогоцінного металу включаються до розділу XV, крім тих випадків, коли вони оброблені до такого ступеня, що однозначно ідентифікуються як частини локомотивів або рухомого составу.

 

Додаткові пояснення до товарних категорій:

 

8607 11 00 - 8607 19 90

 

Ці категорії включають:

 

1.   Візки і ходові балансирні візки для локомотивів;

 

2.   Ходові балансирні візки, які є комбінацією візка і биселя і також використовуються для локомотивів;

 

3. Візки моторні (з убудованим електродвигуном) для автодрезин, залізничних пасажирських вагонів, залізничних платформ і локомотивів;

 

4.   Візки для пасажирських і вантажних вагонів;

 

Ці категорії також включають частини візків та ходових балансирних візків, такі, як гідравлічні амортизатори для візків.

 

Проте ці категорії не включають пружини (товарна позиція 7320).

 

Ці категорії також включають колісні пари в зібраному або незібраному вигляді, колеса та їхні частини, згадувані в пунктах (2) і (3) Пояснень до товарної позиції 8607.

 

Гумові шини та їхні камери не класифікуються в цих категоріях як частини коліс (позиція 4011 або 4012, відповідно).

 

 

8607 21 10 8607 29 00

 

Ці категорії не включають пристрої, називані “залізничними гальмами” (товарна позиція 8608 00 00).

 

Певні частини гальм також виключаються з цих категорій, наприклад, крани, пробки та клапани, такі, як гальмовий кран машиніста (категорія 8481 20 90).

 

8607 91 10 8607 99 80

 

Поряд із частинами, згадуваними в пунктах (4) і (8) – (11) пояснень до товарної позиції 8607, ці категорії також включають приводні та зчіпні тяги для локомотивів.

Пояснення до товарної позиції 8608:

 

8608 00 00 00

Шляхове обладнання та обладнання для залізничних чи трамвайних шляхів; механічне (включаючи електромеханічне) сигнальне обладнання, прилади забезпечення безпеки чи управління рухом на залізниці, трамвайних шляхах, автомобільних дорогах, внутрішніх водних шляхах, паркувальних спорудах, у портах або на аеродромах; частини перелічених приладів та обладнання

 

(А) Шляхове обладнання і пристрої для залізниць або трамвайних колій

 

Ця група включає:

 

(1) Зібрану колію, тобто рейки, вже прикріплені до шпал або іншої основи. Такі складені колії можуть постачатися у вигляді стиків, стрілок або хрестовин, кривих і прямих ділянок колії і т.п.

 

(2) Поворотні круги, з електричним приводом або без нього, тобто великі, як правило, круглі платформи, що можуть обертатися навколо своєї осі та обладнані залізничними чи трамвайними рейками; у більшості випадків вони також обладнані роликами, що підтримують платформу по її периметру.

 

Локомотиви і т.п. можуть розвертатися на поворотному крузі і сходити з нього в іншому напрямку. До цієї товарної позиції також включаються поворотні круги з ручним приводом для вузькоколійних залізниць на будівельних майданчиках, у кар’єрі і т.п.

 

Проте до цієї товарної позиції не включаються локомотиви чи платформи для пересування в поперечному напрямку, за допомогою яких залізничні транспортні засоби переводяться з однієї колії на іншу. Ці та інші пристрої для роботи з рухомим складом (наприклад, вагоноперекидачі, штовхачі вагонів і т.п.) включаються до товарної позиції 8428.

 

(3) Колійні упори, тобто гідравлічні або підпружинені зупиняючі пристрої, встановлювані наприкінці кожного відрізку колії для зменшення удару, якщо рухомий склад не загальмує до кінцевої точки колії. Вони закладаються або в цегляну кладку (наприклад, кінцевих станцій), або в міцні конструкції (наприклад, на маневрових коліях).

 

(4) Габаритні ворота, тобто споруди аркової форми для забезпечення того, щоб потяги, які проходять під ними, не виходили за максимальні габарити по висоті та ширині, встановлені для цієї ділянки колії.

 

До цієї товарної позиції не включаються дерев’яні шпали (товарна позиція 4406), бетонні шпали (товарна позиція 6810) або шпали, рейки чи інші елементи з нескладених колійних матеріалів з чорних металів, які входять до товарної позиції 7302 (див. відповідне пояснення).

 

Опори та портали для кріплення кабелів не вважаються залізничною чи трамвайною арматурою і класифікуються відповідно до матеріалу, з якого вони виготовлені, у товарних позиціях 6810, 7308 і т.п.

 

(B) Механічне (включаючи електромеханічне) сигнальне устаткування, пристрої забезпечення безпеки або контролю за рухом на залізницях, трамвайних коліях, автомобільних дорогах або внутрішніх водних шляхах, майданчиках для паркування, портових спорудах чи аеродромах

 

Ця група включає переважно апаратуру, за допомогою якої керування сигналами і т.п. здійснюється з пункту керування, що знаходиться, як правило, на деякій відстані, за допомогою важелів, колін, тяг, тросів, ланцюгів і т.п., або гідропневматичними пристроями чи електродвигунами. Електропневматичне устаткування (наприклад, для залізниць) також включається до цієї товарної позиції. У цьому типі устаткування сигнали чи стрілки приводяться в дію пневматичним двигуном, причому впуск або випуск повітря в циліндр двигуна регулюється електромагнітним клапаном, який у свою чергу керується з пульта керування блокпосту. Сигнал і його пневматичний привід відносяться до механічного устаткування цієї товарної позиції, але пульт керування і т.п. відноситься до групи 85.

 

Термін “устаткування для сигналізації” у цій товарній позиції означає апаратуру, що може показувати два чи більше сигнали, кожний з яких є вказівкою для руху транспортних засобів, суден або літальних апаратів. Він не поширюється на автомобільні, залізничні та інші покажчики, що не мають механічних елементів (наприклад, покажчики обмеження швидкості, напрямку чи покажчики уклону); ці покажчики класифікуються відповідно до матеріалу, з якого вони виготовлені (наприклад, у товарній позиції 4421 або 8310).

 

За умови, що вони мають механічний чи електромеханічний привід, як зазначено вище, до цієї групи товарів включаються такі види апаратів:

 

(1) Устаткування блокпостів. До повного комплекту входять важелі керування з передавальними колесами, тяги, проводи і т.п., змонтовані в корпусі. У більшості випадків використовуються пристрої централізації, які запобігають неузгодженій роботі стрілок і сигналів.

 

(2) Крила семафорів, дискові сигнальні пристрої, комплектні сигнальні щогли або сигнальні містки.

 

(3) Механізми керування чи маршрутні покажчики, встановлювані на взаємозалежних сигнальних знаках для забезпечення їх координованої роботи.

 

(4) Пристрої стрілочного переводу (наземні каркаси для важільного, педального, колінчатого чи іншого типу) для приведення в дію стрілок, сигнальних пристроїв і т.п.

 

(5) Покажчики положення стрілок. Приводяться в дію рухом самих стрілок; їх рухи передаються назад на блокпост так, що оповіщають чергового блокпосту про те, що стрілки знаходяться в потрібному положенні.

 

(6) Стрілочні замки та приводи блокування. Ці пристрої, установлювані безпосередньо на коліях, забезпечують автоматичне блокування стрілки під час проходження потягу, роблячи неможливим зміну положення стрілки з блокпосту доти, поки потяг не пройшов.

 

(7) Вагоносповільнювачі. Пристрої, застосовувані для уповільнення ходу чи зупинки рухомого складу (наприклад, для сповільнення руху сортованих вагонів, які входять на сортувальну колію). Як правило, вони складаються переважно з пари балок, установлених на кожну рейку колії; під дією гідравлічного чи пневматичного приводу ці балки можуть чинити гальмування коліс рухомого составу, що проходить по колії.

 

(8) Скидачі та зупинювачі. Коли ці пристрої зняті з рейки, вони дозволяють проходження вагона, коли вони насуваються на поверхню кочення рейки, то діють як упор або відхиляючий пристрій для зведення вагона з колії.

 

(9) Колійні загородження. Як правило, являють собою Т-подібний стержневий пристрій, встановлений уздовж колії і, який приводиться в дію стиснутим повітрям. Стержень зблокований із сигналом так, що коли останній показує “шлях закритий”, стержень піднятий у положення, в якому він пускає в хід важіль керування гальмом на будь-якому потязі, який проходить на такий сигнал.

 

(10) Автоматична апаратура сигналізації про погану видимість. Цей пристрій має пневматичне керування, автоматично включає у випадку небезпеки на шляху сигнал про погану видимість.

 

(11) Керуючий пристрій для залізничних переїздів для піднімання й опускання або відкривання й закривання шлагбауму. Пристрій являє собою кривошипне колесо з ручним приводом і шестеренчастим механізмом або важільну систему, керовану з блокпосту так само, як механізм керування сигналами або стрілками.

 

Шлагбауми переїздів класифікуються відповідно до матеріалу, з якого вони виготовлені (товарна позиція 7308, якщо вони виготовлені з чорних металів, або товарна позиція 4421, якщо вони виготовлені з дерева), проте сигнали з механічним або електромеханічним приводом, що вказують, відкритий шлагбаум чи закритий, включаються до цієї товарної позиції.

 

(12) Сигнали з ручним або електромеханічним приводом, які показують “стоп” і “рух відкритий” для автомобільного або водного транспорту.

 

Частини

 

До цієї товарної позиції також включаються ідентифіковані частини зазначеної вище апаратури (наприклад, поворотні платформи, крила семафорів і сигнальні диски, керуючі важелі, корпуси стрілочних замків, блокуючи механізми).

 

До цієї товарної позиції не включаються:

 

(а) ланцюги та інші частини загального призначення відповідно до визначення, поданого у примітці 2 до розділу XV, з недорогоцінного металу (розділ XV) та аналогічні вироби з пластмас (група 39); матеріали загального призначення (такі як проводи та штанги) і металеві споруди та їх металеві частини, що включаються до розділу XV. Слід зазначити, проте, що стрілочні штанги, які проходять під рейками для з’єднання проміжних керуючих пристроїв з перевідними рейками, включаються до товарної позиції 7302 разом з деякими іншими, конкретно визначеними видами залізничних або трамвайних матеріалів для колій з чорних металів;

 

(b) сигнальні ліхтарі (товарна позиція 8530 або 9405);

 

(c) сирени, звукові сигнали, що попереджують про туман, та інше звукове сигналізаційне устаткування (розглядаються у відповідних товарних позиціях);

 

(d) апарати для сигналізації на борту транспортних засобів, суден і т.п. (наприклад, сигнальні прилади тривоги на потягах, аварійні сигнальні прилади для суден і т.п.) (включаються до відповідних товарних позицій).

 

Пояснення до товарної позиції 8609:

 

8609 00

Контейнери (включаючи ємності для перевезення рiдких вантажiв), спецiально призначенi та оснащенi для перевезень одним або кiлькома видами транспорту:

8609 00 10 00

- контейнери з протирадіаційним свинцевим покриттям для транспортування радіоактивних речовин

8609 00 90 00

- iншi

 

Ці контейнери (включаючи підіймальні контейнери типу “ліфт-вен”) являють собою тару, спеціально призначену та обладнану для перевезення одним або кількома видами транспорту (наприклад, автомобільним, залізничним, водним чи повітряним). Контейнери зміцнені арматурою (гаки, кільця, коліщата, підставки і т.п.) для полегшення вантажно-розвантажувальних і транспортних робіт та для кріплення на наземному транспортному засобі, літальному апараті чи на судні. Вони призначені для доставляння вантажів “від дверей до дверей”, та виключають проміжне перевантаження по дорозі. Вони мають міцну конструкцію і призначені для багаторазового використання.

 

Звичайний контейнер, виконаний з дерева чи металу, являє собою великий ящик, обладнаний дверима чи знімними бічними стінками.

 

Основними видами контейнерів є:

 

(1) Контейнери для перевезення меблів.

 

(2) Термоізольовані контейнери для перевезення швидкопсувних вантажів.

 

(3) Контейнери (як правило, циліндричної форми) для перевезення рідин або газів. Ці контейнери включаються до цієї товарної позиції лише в тому випадку, якщо вони мають підставку, що дозволяє закріплювати їх на будь-якому транспортному засобі чи суднах; інакше вони класифікуються відповідно до матеріалу, з якого виготовлені.

 

(4) Відкриті контейнери для перевезення навалом вугілля, руд, блоків для мостіння доріг, цегли, плитки і т.п. Вони часто мають шарнірні днища чи борти для полегшення розвантаження.

 

(5) Спеціалізовані види контейнерів для перевезення таких крихких вантажів, як вироби зі скла, кераміки і т.п. або для перевезення тварин.

 

Контейнери зазвичай мають об’єм від 4 до 145 м3. Проте деякі види контейнерів менші, як правило, не менше 1 м3.

 

До цієї товарної позиції не включаються:

 

(а) коробки, ящики і т.п., які хоча і призначені для доставляння товарів “від дверей до дверей”, не мають пристроїв, як зазначено вище, для кріплення на наземному транспортному засобі, літальному апараті чи на судні; такі контейнери класифікуються відповідно до матеріалу, з якого вони виготовлені;

 

(b) залізнично-автомобільні причепи (призначені переважно для використання як автомобільні причепи, але спроектовані так, що вони можуть перевозитися на спеціалізованих залізничних вагонах, обладнаних напрямними рейками) (товарна позиція 8716).